Xbox 360 a příslušenství

Pokud vás omrzely klasické hry na Xbox a rádi byste vyzkoušeli něco nového, budete možná potřebovat některá příslušenství. Jak a kde je používat si ukážeme v tomto článku.

Tablet uDraw

Tento tablet je kompatibilní s herní konzolí Xbox 360. Přináší hned několik zajímavých her speciálně vytvořené pro tablet. Jak již z názvu vyplývá, „specialitou“ příslušenství je kreslení. Kromě hraní her díky němu tedy můžete i kreslit a své výtvory si poté prohlížet na obrazovce.

Xbox 360 Kinect Senzor

Toto příslušenství je rozhodně jedno z těch nejzajímavějších a nejoriginálnějších vůbec. Celý systém funguje tak, že snímá vaše pohyby a ty poté přenáší na hranou postavu. Díky tomu můžete mít ze hry jedinečný zážitek. Také ovládaní je jednoduché. K pohybu nepotřebujete žádný ovladač a ani žádné speciální znalosti – stačí se pouze hýbat a těmito pohyby již hrajete. Pokud tedy rádi zkoušíte nové a neobyčejné věci a rádi byste si něčím zpestřili hru, můžeme vám Kinect Senzor jen doporučit.

Joystick

Joystick - Xbox 360 a příslušenství

Pokud máte rádi letecké hry, tak vězte, že bez joysticku nebudete mít ten pravý herní zážitek. Díky tomuto příslušenství máte pocit, jako byste opravdu seděli v letadle a pilotovali ho.

Xbox 360 Chatpad

Již z názvu je zřejmé, že se jedná o klávesnici, která vám umožní komunikovat s ostatními. Pokud tedy hrajete hru, ve které nemůžete využít možnost mluvení nebo z nějakého důvodu zrovna mluvit nemůžete, tak se vám tato klávesnice může hodit. Velikostně je podobně rozměrná jako větší mobilní telefon a dá se tedy snadno přenášet.

Pokud jste nenašli takové příslušenství, co byste potřebovali, tak neklesejte na mysli. Existují tisíce dalších příslušenství. Od mikrofonu až po speciální volant nebo skateboard pro Xbox. Kreativita a možnosti u Xboxu opravdu nemají hranice a každý si může najít právě to, co ho baví.

Věděli jste o vylepšení, které Xbox plánuje?