Odběr novinek

Odběr novinek - Odběr novinek

Přemýšlíte nad tím, že byste rádi odebírali naši webovou stránku a rádi byste věděli, co z toho budete mít? Hlavní výhodou odběru novinek z naší stránky je dostávání těch největších novinek ze světa her a herního průmyslu a různých aktualit. Stačí pouze vyplnit e-mail, na který vám budeme tyto novinky zasílat.

Všude jako první

Tato služba se vám může hodit především v případě, pokud rádi zkoušíte nové hry, ale nemáte čas na sledování herní scény. Díky odběru novinek se už nebudete muset obávat, že by vám utekla nějaká důležitá zpráva o vydání nové hry nebo různých aktualizací do her. Navíc díky odběru novinek z xbox-360.cz se dozvíte o exkluzivních informacích jako první. Kromě informací o hrách vás budeme také informovat o novinkách souvisejících s herní konzolí Xbox 360 a připravovaných aktualizacích.

Pokud zvažujete možnost odběru, můžete se u nás rovnou zaregistrovat a budete mít možnost psát také na naše diskuzí fórum. Zde probírají hráči mezi sebou vše od základních informací o hrách až po taktiku boje na různých mapách. Dále si zde předávají inspiraci pro hraní nových her.

Jestliže máte dotazy ohledně odběru novinek, napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře.