O nás

O nás - O nás

Děkujeme, že jste si vybrali právě nás pro výběr těch nejlepších her na Xbox 360 pro rok 2021. Jsme nová a mladá webová stránka, která poskytuje různé informace o herní konzole Xbox 360 a dalších konzolí vyvinuté společností Microsoft Corporation.

Kromě informací o těchto výrobcích společnosti vám také poskytujeme informace o novinkách a nejlepších hrách roku 2021, které se můžou hodit hlavně pro nováčky v herním průmyslu. Pomáháme také nováčkům se zorientovat ve hrách. Na naší stránce naleznete i jednotlivé články o nejoblíbenějších hrách, ve kterých si je detailněji přiblížíme a zhodnotíme.

Proč Xbox 360?

Xbox 360 je pro nás nejoblíbenější herní konzolí na trhu, proto o ní píšeme zajímavé stránky a pro ty z vás, co zvažují koupi, vám pomůžeme se správně rozhodnout představením všech kladů a záporů.

Příslušenství

Kromě samotné herní konzole si podrobně rozebereme také příslušenství, které by se vám mohlo hodit a posunout hru na nový zážitek. Bude se jednat zejména o kamery a mikrofon. Najdete zde ale mnohem více. Například DJ konzoli pro hru DJ Hero.

Xbox 360 Driver

Pokud jste opravdu nováčkem a rádi byste se naučili základní ovládání herního ovladače v některých hrách, můžete navštívit článek pojednávající právě o tomto tématu. V každé hře na Xbox je trochu odlišné ovládání, a proto se podíváme na ovládání těch nejoblíbenějších her a také na samotné technické parametry herního ovladače.

Uživatelský účet

Pokud byste byli rádi informováni o novinkách ze světa her a naší webové stránky, můžete se zaregistrovat a nebo jen přihlásit k odběru novinek. Na email vám poté budeme zasílat různé novinky a aktualizace, které by se vám mohli hodit.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář slouží pro veškeré dotazy ohledně her. Pokud jste tedy nenašli to, co jste hledali, tak se na nás neváhejte obrátit s případnými dotazy. Rádi vám na ně zodpovíme. Pokud nás chcete kontaktovat, nepotřebujete žádné přihlašovací údaje nebo registraci. Stačí pouze vyplnit jméno a email, na který se vám co nejdříve ozveme. Pokud hledáte inspiraci pro nové hry, můžete se podívat na naše fórum, které si rozebereme níže.

Fórum

V neposlední řadě jsme pro vás spustili také diskuzní fórum, na kterém si můžete vyměňovat své zkušenosti s ostatními hráči ze světa her a inspirovat se novými nebo připravovanými herními tituly.

Kromě těchto stránek u nás můžete najít spoustu dalšího. Tak neváhejte a přečtěte si třeba náš článek o GTA V, kde se podíváme na mise, herní módy a některé streamery české Twitch scény.