Nejoblíbenější hry roku

Většina z vás, kteří navštívili naši webovou stránku, pravděpodobně zná většinu nejznámějších herních titulů. Jsou tu však i tací, kteří teprve začínají. V tomto článku se podíváme na pět nejoblíbenějších her konzole Xbox 360. Pro některé tento seznam může sloužit jako vstup do rozmanitého herního světa, kde nic není nemožné. Pro hráče Xboxu přinášíme alespoň inspiraci.

Minecraft

Minecraft je snad jedna z nejznámějších a nejhranějších her vůbec. Vyskytuje se zde díky různorodým herním módům velice různorodá komunita hráčů. Pokud jste ve hrách začátečníci, přečtěte si samostatný článek o Minecraftu. Za naši redakci můžeme Minecraft nováčkům jedině doporučit.

GTA V

GTA V patří podobně jako Minecraft mezi velmi oblíbené hry. Hlavním cílem je dohrát příběh, který se odehrává ve městě Los Santos. Pokud vás mise a příběhy nebaví, můžete si užívat každodenního života velkoměsta. Také je zde možnost multiplayeru, kde máte možnost vytvořit si vlastní mapu.

Red Dead Redemption II

Pokud hledáte dobrodružnou a akční hru s motivem amerického westernu, je tato hra přesně pro vás. Na každém kroku vás čekají dechberoucí scény, díky kterým udržíte pozornost a i přes to, že příběh se může trochu táhnout. Můžeme ale zaručit, že se určitě nebudete nudit.

Call of Duty: Warzone

Warzone je bezplatná verze Call of duty, která prošla pod rukama již 60 milionům hráčů. Hra má skvělé grafické zpracování, avšak se můžou objevit různé technické problémy. Pokud jste však právě dohráli jiné herní tituly od Activision jako Call of Duty WWII a toužíte po novém herním módu, pak Warzone může být právě pro vás.

Apex Legends

Podobně jako CoD Warzone je tato hra free-to play. Svou grafikou vám může připomínat Fortnite nebo Valorant. Nabízí jednoduchou hratelnost s možností postupu do dalších úrovní.

Jestli se ve hrách pohybujete už nějaký čas, mohou vás zajímat také starší tituly, které u mnohých z nás mohou vyvolat hezké vzpomínky.