GTA V – bohatý herní příběh a nekonečné hodiny zábavy

Přemýšleli jste někdy nad tím, co všechno byste dělali, kdyby vám mohlo cokoliv projít? No, pro ty z vás, co zatím neznají GTA V a zodpověděli na předešlou otázku kladně máme dobrou zprávu. V GTA V můžete opravdu cokoliv.

Plnění herních misí i návštěva nočního klubu

Plnění herních misí i návštěva nočního klubu - GTA V - bohatý herní příběh a nekonečné hodiny zábavy

Rozsáhlý herní příběh v prostředí velkoměsta a zároveň i možnosti plnit mise s různými postavami. Na začátku příběhu máte odemknutého pouze Franklina, za kterého plníte mise. Můžete s ním například navštívit i kasíno – playamo-online.casino/cz/, ve kterém si můžete zahrát i vy. Postupně se vám zpřístupní i další postavy ve hře. Každá z postav má také určitou speciální schopnost.

Franklin

Již dříve zmíněný Franklin je jedním ze tří hlavních postav příběhu, za které můžete hrát. Jeho speciální schopnost je zpomalení času při řízení kteréhokoliv vozidla. Tím se může celkem úspěšně vyhýbat srážkám a také lépe prchat před policií.

Michael

Druhou z hlavních postav je Michael, který se odemkne jako druhý. Speciální schopností je zpomalení času při střelbě na nepřítele.

Zajímavost: Jeho luxusní dům se nachází v Rockford Hills, dříve to byl bankovní lupič.

Trevor

Trevora pro jeho charakteristiku znají snad i ti, kteří nikdy v životě nezkusili GTA. Je to postava z pouště poblíž města Los Santos a žije ve svém přívěsu. Pokud si za postavu zvolíte právě Trevora, získáte tím schopnost Nezranitelnosti. Tato schopnost trvá maximálně 30 sekund a postupem hry se může zlepšovat.

Zajímavost: Dříve byl bankovní lupič s Michaelem.

Kdyby vás příběh začal nudit nebo byste si od něj potřebovali odpočinout, není žádný problém. Klidně si můžete koupit nebo „vypůjčit“ nějaké auto a prohánět se velkoměstem. V GTA V je opravdu nekonečno možností a je jen na vás, kterou si vyberete.

Zajímá vás, jak by vypadalo GTA v realitě? Podívejte se, jak umělá inteligence změnila hru v realitu.

Věděli jste, že pro herní konzole byl vytvořen exklusivní obsah?