CoD: Warzone a Apex Legends

Tento battle royale patří do série CoD vydávanou Activision. Warzone je v podstatě herní režim CoD: Modern Warfare, který do hry přináší různé módy a s tím větší zábavu. Tuto verzi hrají každý den po světě miliony lidí a patří mezi nejoblíbenější díl ze série Call of Duty.

Ve Warzone je v battle royale možnost návratu do hry, díky kterému hra působí o něco zajímavěji. Hlavní výhodou herního režimu je ten, že tento režim, který je součástí Modern warfare, je plně zdarma. I přes to se zde bohužel vyskytují některé nevýhody. Jsou to například občasné technické problémy. Pokud jste však někdy v minulosti hráli nějakou verzi Call of duty, může pro vás tento herní režim být příjemným zpestřením hraní.

Apex Legends

Podobně jako předchozí titul, je i Apex Legends free to play battle royale. Ze začátku vám může připomínat Fornite. V jednom se však zásadně liší. Narozdíl od Fortnite je více zaměřený na zbraně a méně na budovy.

Ve hře je k dispozici 16 herních postav a každá z nich má různé schopnosti, díky kterým má určité výhody oproti ostatním. V jednom zápase si můžete vybrat, zda chcete být ve skupině ve 2 nebo ve 3. Během jednoho zápasu mezi sebou může bojovat maximálně 20 týmů (tedy kolem 40 – 60 hráčů). Účelem hry je nacházet různé předměty https://www.playamo-mobile.com/cs/online-casino/ a zbraně po mapě a postupně eliminovat ostatní týmy a stát se vítězi. Stejně jako ve Fornite, je i zde možnost oživení hráče v případě smrti.

EA Play live

  1. července v 19:00 proběhne akce EA Play live. Pokud chcete vědět více, můžete si přečíst článek na idnes.cz